Back to top

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ КИЇВ

Перевезення вантажу Київ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ КИЇВПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ КИЇВ

Недороге, столичне вантажне таксі "Бусик24" здійснює цілодобово, дешево, перевезення вантажу Київ, область, Україна. Ми пропонуємо фіксовані, низькі тарифи та доступну ціну. Без вихідних, святкових днів, терміново (як у звичайному таксі), можна замовити комплексні вантажоперевезення (авто плюс послуги вантажників). Виконуються професійно перевезення будь-яких меблів, побутової техніки, перевезення особистих речей, студентський, квартирний, офісний переїзди, поїздки на дачу, виїзд на природу, розвезення продовольчих, промислових товарів по місцях реалізації, доставка всілякого вантажу. Одним з важливих пріоритетів компанії - є доступність вантажоперевезень. Актуальність, помірність тарифів, пропонуємих нашою компанією, приваблює потенційних клієнтів і сприяє стабільному збільшенню числа постійних користувачів послугами недорогого таксі!

ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ ТАРИФИ

Водії та вантажники виконують роботу 24 години на добу!

Графік роботи диспетчерської слуби (приймання замовлень) з 8:00 до 23:00 щодня.

Наші телефони: (093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.

Переваги перевезення вантажу Київ з таксі "Бусик24":
— Приїзд автомобіля за адресою подачі 25-40 хвилин;
— Тарифи від "85 гривень/година";
— Вантажники від 60 гривень/година.

"Бусик24" - вантажні перевезення Київ недорого, але водночас оперативно, надійно, якісно. Трудовий колектив фірми - перевірені практичним досвідом роботи, майстри своєї справи, профессійні водії, кваліфіковані вантажники, вмілі збирачі меблів, досвідчені-ввічливі диспетчери. Наш автопарк налічує велику кількість вантажних, вантажопасажирських, пасажирських транспортних засобів (пікапи, фургони, мікроавтобуси, "Газелі", багатотонні вантажні автомобілі, тягачі з причепами, напівпричепами, автомобілі, обладнані гідравлічним бортом, краном-маніпулятором, будкою-рефрижератором ...). Водії (власники авто - приватні підприємці), постійно перебуваючи на зв'язку з диспетчерською, отримують найближче, вигідне по витраті палива на подачу, замовлення - поїздка обійдеться дешевше. Впевнені - замовивши вантажоперевезення у нас, Ви легко і швидко розв'язувати виниклі питання транспортування, залишившись задоволеними ефективністю, вигідністю, високою якістю наданих послуг.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
1) Ви набираєте диспетчера. Він оформляє заявку і викидає її в ефір;
2) Водій, який відгукнувся на замовлення, відразу (5-10 хв) з Вами зв'язується, підтверджує прийом замовлення, повторно оговорює всі деталі й на зазначений час / адресу планує подачу авто. Якщо протягом 25-30 хвилин ніхто не зателефонуфав (така ймовірність існує, особливо в години пік та п'ятницю) - це означає, що замовлення "зависло" в ефірі й на нього ніхто не реагує. Ми не телефонуємо. Починайте шукати в іншому місці. Замовлення залишається "висіти" в ефірі ... Його можуть взяти. Якщо знайдете машину раніше - будь ласка, повідомте про те, що хочете скасувати замовлення, щоб ми його зняли та наші водії Вас не турбували;
3) Водії та вантажники здійснюють роботу строго по прописаним на сайті тарифами. Якщо планується оплата за безготівковим розрахунком або на картку - обов'язково вкажіть про це спочатку оформлення заявки. Вартість послуг за безготівковим розрахунком обмовляється з відгукнувшимся на замовлення водієм (юридичною особою).

Замовити перевезення вантажу Київ можна, зателефонувавши диспетчерам: (093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59

ЯК ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ
Вирішивши замовити перевезення вантажу, налаштуйтеся почути подібні питання оператора, що приймає заявку:
- Дата і час запланованого вантажоперевезення
- Звідки забирати вантаж, куди везти (райони, адреси).
Якщо місць доставляння більше одного - обов'язково повідомити про це!
- Що потрібно перевозити? Описати вантаж (зазначити нюанси -
наприклад крихкість багажу або необхідність застелити
дно салону, оскільки перевозиться може забруднити чисту підлогу ...),
вказати габарити й приблизна вага
- Скільки пасажирів їде
- Машина за яким тарифом Вами передбачається
оптимальної для транспортування
- Чи потрібні вантажники, скільки робочих-вантажників потрібно
- Ваше ім'я і контактні телефони (бажано продиктувати
додаткові номери для можливості зателефонувати при
несподіваних проблеми мережі).

Слід звернути увагу, що при замовленні послуг вантажників, час подачі автомобіля може бути трохи більше ніж 25 - 40 хвилин, оскільки вантажникам потрібен час (від 30 до 60 хвилин) щоб доїхати громадським транспортом (крім випадків, коли
водій поєднує роботу, працюючи водієм-вантажником) до місця роботи.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ КИЇВ НЕДОРОГО

Водії "Бусик24" щодня, цілодобово здійснюють перевезення вантажу Київ недорого, а також вантажоперевезення містами-супутниками, області, країні. Керівництво підприємства ставить завдання менеджерам постійно відстежувати, завжди бути в курсі останніх тенденцій ринку автомобільних вантажоперевезень, моментально реагувати на них, встановлювати, відповідні чинній економічній ситуації й платоспроможності громадян, актуальні, доступні тарифи.
Вони з цим успішно справляються, роблячи перевезення рентабельними, взаємовигідними для клієнтів і виконавців.
Замовляйте перевезення вантажу Київ недорого по тел: (093) 730-79-09 (097) 415-25-89 (050) 147-38-59, економте час, гроші та нерви.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ КИЇВ ЦІНА

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ КИЇВ ЦІНА:
Наведемо приклад підрахунку вартості перевезення вантажу вулицями Києва.
Припустимо, потрібно забрати з будівельного супермаркету "Леруа Мерлен", вул. Саперно-Слобідська, 26 та здійснити перевезення вантажу на Теремки, вулиця Жулянська, 8. Візьмемо, наприклад, перевезення будівельних сумішей в мішках (900 кг). Для перевезення вантажу масою до 1200 кг застосовуються мікроавтобуси за ціною 105 гривень/година, 7.50 гривень/км.
Мінімальне замовлення такої машини включає подачу 105 гривень + 2 години по місту (105 + 105) = 315.
315 гривень бус на дві години по місту до десяти кілометрів шляху. Якщо довжина маршруту понад 10 км - кожен кілометр, починаючи з 11-го коштує 7.50. При цьому йде погодинна оплата (кожну наступну годину, починаючи з двацатой хвилини третього оплачується за ціною години оренди авто з даного тарифу (120)). У нашому випадку відстань від магазину до місця розвантаження складає 12 кілометрів і вантажно / розвантажувальні роботи з переїздом не займуть понад дві години.
12 - 10 = 2
2 x 7.50 = 15
315 + 15 = 330.00
Отже, повна вартість поїздки складе 330 гривень.
Щоб самому не носити тяжкості, завантажувати, розвантажувати машину - таксі "Бусік24" пропонує послуги кваліфікованих вантажників. Ціна мінімального (двогодинного) замовлення одного робочого на комплексну доставку з авто по "сто п'ятому" тарифу - 160.00 (20.00 (приїзд вантажника) + 2 години мінімально (70 + 70).

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ КИЇВ ГИДРОБОРТ

Щоб заощадити час, витрачений на завантаження і розвантаження автомобіля або коли немає можливості підняти вантаж на машину вручну, використовується пристрій - гідравлічний борт, яким обладнані деякі автомобілі нашої компанії. Особливо ефективно воно показує себе, коли необхідно швидко завантажити з землі, незручні, непіднімні для вантажників об'єкти. Наприклад, важке, габаритне промислове обладнання, великий рояль, запакований, габаритний вантаж, який необхідно доставити в зібраному стані (наприклад під пломбою), обладнання сцени ... Для оперативного здійснення послуги перевезення вантажу Київ гідроборт недорого, працівники диспетчерської постійно знаходяться на зв'язку з власниками машин з гідробортами у всіх районах міста. Все ж, замовляти послугу перевезення вантажу Київ гідроборт бажано переважно попередньо, заздалегідь (за пів дня, а краще день). Це пов'язано з тим, що автомобілів, оснащених цим пристроєм значно менше ніж стандартних вантажних транспортних засобів і вони можуть бути зайняті на той момент, коли будуть потрібні.
Підприємство має у своєму розпорядженні вантажівками-гідробортами вантажністю від півтора до десяти тонн.
Замовити машину, обладнану гідробортом можна за тел: (093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.

Адреса головного офісу компанії: м.Київ, вул.Цимбалів Яр, 20/19

Перевезення вантажу Київ

Перевезення вантажу Київ тел: (093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.

Успішного перевезення!

dyspetcherska_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpgpikap_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpgbusyk_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpgbus_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpgsprynter_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpg2t_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpg3t_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpggazel_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpgvantazhivka_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpgvantazhnyky_vantazhni-perevezennya-kyiv.jpg

СПИСОК ПЕРЕЙМЕНОВАНИХ ВУЛИЦЬ КИЄВА