Вантажні перевезення Бориспіль

Вантажні перевезення Бориспіль тарифи від 85 грн/година

Вантажні перевезення БориспільВантажні перевезення Бориспіль карта міста

Вантажне таксі "Бусик24" тел: (093) 730-79-09 (097) 415-25-89 (050) 147-38-59 - диспетчерська служба, що здійснює організацію недорогих термінових різнопланових автотранспортних вантажоперевезень по Києву, Київській області (вантажні перевезення Бориспіль), Україні, пропонуючи своїм клієнтам доступні тарифи, низькі, фіксовані ціни.

Бориспіль - одне з міст-супутників столиці, в якому живуть і працюють наші співробітники (водії-вантажники, вантажники). У нас можна швидко (на найближчий час, як у звичайному легковому таксі) замовити вантажні перевезення Бориспіль з вантажниками, комплексну доставку будь якого вантажу. Якщо Вам необхідно перевезти вантаж по Борисполю, району, організувати доставку зі столиці, назад, вивезти будівельне сміття або здійснити квартирний переїзд - звертайтеся до диспетчерів "Бусик24" з усіма питаннями, що цікавлять, на дану тему. Досвідчені, ввічливі диспетчера допоможуть підібрати оптимальне авто для транспортування, зрозуміло порахують розрахункову, попередню вартість поїздки і якщо Вас все влаштує - в максимально стислі терміни нададуть машину з потрібним числом робочих-вантажників (при потребі).

Можна замовити такі машини: пікап, фургон, вантажний/вантажопасажирський/пасажирський мікроавтобус, 3-4 метрову "Газель" (борт, тент), самоскид, багатотонний вантажний автомобіль, а також пасажирський багатомісний автобус.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
1) Ви набираєте диспетчера. Він оформляє заявку і викидає її в ефір;
2) Водій, який відгукнувся на замовлення, відразу (5-10 хв) з Вами зв'язується, повторно оговорює всі деталі, підтверджує прийняття замовлення та на зазначений час / адресу планує подачу авто. Якщо протягом 25-30 хвилин ніхто не зателефонував (така ймовірність існує, особливо в години пік та п'ятницю) - це означає, що замовлення "зависло" в ефірі та на нього ніхто не реагує. Ми не телефонуємо. Починайте шукати в іншому місці. Замовлення залишається "висіти" в ефірі ... Його можуть взяти. Якщо знайдете машину раніше - будь ласка, повідомте про те, що хочете скасувати замовлення, щоб ми його зняли й наші водії Вас не турбували;
3) Водії та вантажники здійснюють роботу строго по прописаним на сайті тарифами. Якщо планується оплата за безготівковим розрахунком або на картку - обов'язково вкажіть про це спочатку оформлення заявки. Вартість послуг за безготівковим розрахунком обмовляється з водієм (юридичною особою), що відгукнувся на замовлення.

Переваги компанії вантажне таксі "Бусик24":
— Подача автомобіля 25-40 хвилин;
— Тарифи від 85 гривень/година;
— Вантажники 60 гривень/година.

Графік роботи диспетчерів (прийом замовлень): 8:00 - 23:00 щодня.

Замовити вантажні перевезення Бориспіль можна, зателефонувавши за тел:
(093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.

ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ ТАРИФИ

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ ТЕЛКиївстарВодафон

Вантажне таксі Бориспіль

Вантажне таксі - вид транспортних послуг, який постійно затребуваний мешканцями міста, підприємствами та організаціями. Причиною тому - швидкість подачі авто і низькі, фіксовані тарифи. Вартість перевезення з "Епіцентру", Київ, просп. Петра Григоренка, 40 в Бориспіль автомашиною типу Фольксваген Транспортер з двома пасажирськими місцями, наприклад, буде коштувати (плюс-мінус) 330 гривень (мінімальне замовлення) + (21 км x 15 гривень) = 645 гривень. Якщо знадобиться один вантажник (70 x 2 = 140 - мінімальне замовлення) + (20 гривень - приїзд працівника) = 160.00, вартість поїздки складе 645 + 160 = 805 гривень
Замовляйте вантажне таксі Бориспіль за тел: (093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.
Успішною вантажоперевезення!

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО БОРИСПІЛЬ
Місто Бориспіль
Бориспіль - одне з найдавніших міст Київської області, місто-супутник столиці, розташоване в двадцяти кілометрах на південний схід від Києва.
На 2013 рік населення Борисполя становило близько 60 тисяч мешканців.
Бориспіль - повітряні ворота України. Тут розташований найбільший аеропорт України. У Борисполі також є залізнична і автобусні станції.

Співробітники "Бусик24" живуть і працюють у всіх містах-супутниках столиці:
Вантажні перевезення Бровари, Ірпінь, Буча, Вишгород, вантажні перевезення Обухів, Вишневе, Боярка.

Вантажні перевезення Бориспіль вакансії

Для покращення якості обслуговування клієнтів, компанії постійно потрібні, для співпраці, водії зі своїми вантажними авто на вільний графік роботи.
Вантажні перевезення Бориспіль вакансії.
Очікуємо дзвінків власників таких транспортних засобів:
- Універсал або легкова з багажником на даху, фаркоп, причіп;
- Пікап, фургон, "пиріжок";
- Мікроавтобуси всіх типів;
- "Газелі" будь-яких модифікацій або подібні автомобілі;
- Багатотонні вантажні машини (всі);
- Евакутори, піраміди, спецтехніка.
Вантажні перевезення Бориспіль вакансії тел: (093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.

Успішного перевезення!