Вантажні перевезення Обухів

Вантажні перевезення Обухів
Вантажні перевезення ОбухівВантажні перевезення Обухів карта

Вантажне таксі "Бусик24" тел: (093) 730-79-09 (097) 415-25-89 (050) 147-38-59 - диспетчерська служба, що здійснює організацію недорогих термінових різнопланових автотранспортних вантажоперевезень по Києву, Київській області (вантажні перевезення Обухів), Україні, пропонуючи своїм клієнтам доступні тарифи, низькі, фіксовані ціни.

Обухів - одне з міст-супутників столиці, в якому живуть і працюють наші співробітники (водії-вантажники, вантажники). У нас можна швидко (на найближчий час, як у звичайному легковому таксі) замовити вантажні перевезення Обухів з вантажниками, комплексну доставку будь якого вантажу. Якщо Вам необхідно перевезти вантаж по Борисполю, району, організувати доставку зі столиці, назад, вивезти будівельне сміття або здійснити квартирний переїзд - звертайтеся до диспетчерів "Бусик24" з усіма питаннями, що цікавлять, на дану тему. Досвідчені, ввічливі диспетчера допоможуть підібрати оптимальне авто для транспортування, зрозуміло порахують розрахункову, попередню вартість поїздки і якщо Вас все влаштує - в максимально стислі терміни нададуть машину з потрібним числом робочих-вантажників (при потребі).

Можна замовити такі машини: пікап, фургон, вантажний/вантажопасажирський/пасажирський мікроавтобус, 3-4 метрову "Газель" (борт, тент), самоскид, багатотонний вантажний автомобіль, а також пасажирський багатомісний автобус.

Переваги компанії вантажне таксі "Бусик24":
— Подача автомобіля 25-40 хвилин;
— Тарифи від 85 гривень/година;
— Вантажники 60 гривень/година.

Графік роботи диспетчерів (прийом замовлень): 8:00 - 23:00 щодня.

Замовити вантажні перевезення Обухів можна, зателефонувавши за тел:
(093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
1) Ви набираєте диспетчера. Він оформляє заявку і викидає її в ефір;
2) Водій, який відгукнувся на замовлення, відразу (5-10 хв) з Вами зв'язується, повторно оговорює всі деталі, підтверджує прийняття замовлення та на зазначений час / адресу планує подачу авто. Якщо протягом 25-30 хвилин ніхто не зателефонував (така ймовірність існує, особливо в години пік та п'ятницю) - це означає, що замовлення "зависло" в ефірі та на нього ніхто не реагує. Ми не телефонуємо. Починайте шукати в іншому місці. Замовлення залишається "висіти" в ефірі ... Його можуть взяти. Якщо знайдете машину раніше - будь ласка, повідомте про те, що хочете скасувати замовлення, щоб ми його зняли й наші водії Вас не турбували;
3) Водії та вантажники здійснюють роботу строго по прописаним на сайті тарифами. Якщо планується оплата за безготівковим розрахунком або на картку - обов'язково вкажіть про це спочатку оформлення заявки. Вартість послуг за безготівковим розрахунком обмовляється з водієм (юридичною особою), що відгукнувся на замовлення.

ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ ТАРИФИ

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ ТЕЛКиївстарВодафон

Вантажне таксі Обухів

Вантажне таксі Обухів - вид транспортних послуг, який постійно затребуваний жителями міста, підприємствами та організаціями. Причиною тому - швидкість подачі авто і низькі, фіксовані тарифи. Вартість перевезення з Будівельного супермаркет "Леруа Мерлен", за адресою Київ, вул. Саперно-Слобідська 26 в Обухів (центр) автомашиною типу Фольксваген Транспортер з двома пасажирськими місцями, наприклад, буде коштувати (плюс-мінус) 330 гривень (мінімальне замовлення) + (31 км x 15 гривень) = 795 гривень. Якщо знадобиться один вантажник (20 + (70 x 2) = 160 - мінімальне замовлення), вартість поїздки складе 795 + 160 = 955 гривень.

Більш детальна інформація по розцінкам у розділі "Тарифи".

Успішного вантажоперевезення!

Вантажні перевезення Обухів

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО ОБУХІВ.
Обухів - місто-супутник Києва, місто обласного значення. У місті проживає більше 33 тисяч жителів. Є адміністративним центром Обухівського району, площа якого 773 кв. км, населення-77400 мешканців. м.Обухів розташований в долині річки Кобрин (колишньої Лукавиці), в 45 км на південь від Києва, в 4 км від двох залізничних станцій «Нові Безрадичі» і «Трипілля-дніпровське», на автотрасі Київ-Донецьк.
В околицях Обухова знайдено місця поселень трипільської культури, скіфського часу, Зарубинецької та Черняхівської культур, давньоруське поселення (ХІ-ХІІІ ст.), Знайдені срібні та бронзові монети ІІ-V ст. н. е. з Греції, Риму, Візантії, ювелірні прикраси (ХІ-ХІІІ ст.), 28 курганів.
Сьогодні індустріальний Обухів за промисловим потенціалом вийшов на друге місце в Київській області. На зростання інфраструктури райцентру і його населення сильно вплинуло, розпочате в 70-х роках минулого століття, будівництво Трипільського промислового вузла. Містоутворююча база Обухова представлена ​​підприємствами промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, матеріально-технічного постачання.
У місті працюють 10 великих промислових підприємств, 8 будівельних організацій, 2 підприємства транспорту, 3 підприємства зв'язку, радгосп-комбінат "Обухівський", близько 800 суб'єктів малого підприємництва.
В даний час в районі пром. вузла міста діють основні підприємства:
- Приватне акціонерне товариство «Київський картонно-паперовий комбінат» (більше 2000 працівників) - виробляє картон, туалетний папір, гофротару, паперові рушники;
- Відкрите акціонерне товариство «Тріпільскій біохімзавод» (більше 1000 працівників) - виробляє ліпрот і дріжджі;
- Товариство з обмеженою відповідальністю завод «Цегла" (близько 400 співробітників) - основна продукція силікатна цегла, вапно;
- Відкрите акціонерне товариство «AEROC» (колишній «Завод пористих виробів»), (близько 250 співробітників) - виробляє пористі блоки і термоблоки;
- ТОВ «Алеана» - найбільший в Україні виробник виробів із пластику (понад 300 працівників);
- ТОВ «ОМАКС Інтернешнл» - один з основних виробників панчішно-шкарпеткових виробів на Україні (ТМ «Інтуїція», «Magic Lady»);
- Закрите акціонерне товариство «Обухівський завод вентиляційних виробів та металоконструкції» (понад 150 працівників) - виробляє вентиляційні вироби і конструкції;
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерфом», (понад 200 працівників) - виробляє поролон;
- «Обуховгорвторресурси» - виробляє гофроящики, сортує папір, поліетилен, бляшані банки, скло;
"Золотий Мандарин Квадра" - виробник тротуарної плитки
- Їжі-промислова оптова база «Омела»,
- Обухівський молокозавод «Лукавиця».

Місто з розвиненою інфраструктурою. На території міста діють: 5 шкіл, 1 ліцей, 1 гімназія, 5 дитячих дошкільних установ, школа мистецтв, центр творчості юних, кінотеатр, 2 дитячі юнацькі спортивні школи, Будинок культури, Палац культури, бібліотеки, 2 музеї (меморіальна садиба А. С . Малишка та історико-краєзнавчий музей), спортивний комплекс зі стадінов, 2 басейни, народна дитяча студія лозоплетіння, ізостудії, міжшкільний навчально-виробничий комбінат (сел. Петровський).
Медичне обслуговування населення здійснює: центральна районна лікарня, доросла, дитяча і стоматологічна поліклініки. У місті функціонує широка мережа аптек різних форм власності. У місті працюють 3 ринки, 4 торгових центру, 3 супермаркети, банки, цілий ряд торгових підприємств малого і середнього бізнесу. Широко розвинена сфера побутового обслуговування: 3 побуткомбінату, хімчистка, радіотелеателье, фотоательє, ательє з пошиття одягу, ремонт взуття, виготовлення меблів, дверей, вікон, металопластикових конструкцій на замовлення, салони краси (з солярієм), перукарські та косметологічні кабінети.

Співробітники "Бусик24" живуть і працюють у всіх містах-супутниках столиці:
вантажоперевезення Бровари, Ірпінь, Вишневе, Бориспіль, Буча, Вишгород, Боярка, Вантажоперевезення Васильків.

Вантажні перевезення Обухів вакансії

Для покращення якості обслуговування клієнтів, компанії постійно потрібні, для співпраці, водії зі своїми вантажними авто на вільний графік роботи.
Вантажні перевезення Обухів вакансії.
Очікуємо дзвінків власників таких транспортних засобів:
- Універсал або легкова з багажником на даху, фаркоп, причіп;
- Пікап, фургон, "пиріжок";
- Мікроавтобуси всіх типів;
- "Газелі" будь-яких модифікацій або подібні автомобілі;
- Багатотонні вантажні машини (всі);
- Евакутори, піраміди, спецтехніка.
Вантажні перевезення Обухів вакансії тел: (093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.

Успішного перевезення!