ВИВЕЗЕННЯ БУДІВЕЛЬНОГО СМІТТЯ КИЇВ

Вивезення будівельного сміття Київ - один з видів діяльності столичного вантажного таксі "Бусик24", яке здійснює недорогі вантажоперевезення по Києву, області та Україні. Для реалізації поставленого завдання, оперативного, недорогого і якісного виконання послуги вивезення будівельного сміття Київ, ми маємо все необхідне: водії-власники вантажних автомобілів, які проживають у всіх районах столиці і передмісті, що орієнтуються в тарифах, які виконують свої обов'язки строго за обумовленою з оператором, при прийомі замовлення, ціною, добре знають місто і місця прийому/утилізації буд-відходів, старих меблів, мотлоху, грунту; кваліфіковані, професійні вантажники, завжди готові підключитися до виконання комплексного вантажного замовлення. Мобільні команди водіїв з вантажниками нашої компанії компетентно допоможуть вирішити Вам питання вивезення будівельного сміття. Досвідчені, привітні диспетчера чекають ваших дзвінків щодня з 8:00 до 23:00.
Замовляйте перевезення за тел: (093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.
Вивезення будівельного сміття контакти
ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ ТЕЛКиївстарВодафон

Автопарк фірми налічує велику кількість всіляких вантажних транспортних засобів для транспортування вантажів, таких модифікацій, як: пікап, фургон, мікроавтобус "Газель", бортова вантажівка, самоскид, що дає можливість вибору оптимального авто для перевезення і позначається на формуванні ціни. Вивіз будівельного сміття здійснюється тільки строго на спеціальні, платні звалища-приймачі будівельних відходів та ґрунту. Для економії коштів, що витрачаються на транспортні послуги, нашим клієнтам надано можливість альтернативи: найняти тільки машину і самому завантажити, а по приїзду на звалище вивантажити те, що перевозиться (захід обійдеться дешевше), або замовити комплексну послугу вантажоперевезень із залученням праці фахівців-вантажників (дорожче, вище ціна, але швидше та відпадає необхідність самому їхати на смітник). Вивезення відбуваються цілодобово, без вихідних і святкових днів! Вивезення будівельного сміття Київ можна замовити, зателефонувавши за телефонами:
(093) 730-79-09, (097) 415-25-89, (050) 147-38-59.

ВИВЕЗЕННЯ БУДІВЕЛЬНОГО СМІТТЯ КИЇВ ЦІНА

Вивезення будівельного сміття Київ ціна
Хоча б раз у житті людині доводиться вирішувати питання позбавлення від непотрібного мотлоху, який накопичився на дачі, в гаражі, підсобці, складі, будівельних відходів після ремонту житлових і інших приміщень. Замовника даної послуги цікавить питання вивезення будівельного сміття Київ ціна?
Скільки буде коштувати вивезення?
Ціна даного сервісу безпосередньо залежить від габаритів, маси вантажу, кількості точок довантаження/відвантаження, відстані до місця вивантаження, часу доби. Ціна, так само включає грошовий збір за звалище на платних приймачах вторсировини, сміття.
Проведемо підрахунок вартості на прикладі.
Припустимо, потрібно провести вивезення будівельного сміття і мотлоху з квартири за адресою (наприклад) вулиця Кудрі, будинок 37, третій поверх, без ліфта о 14:00 (після 22:00 - подвійна подача, дивіться в розділі "Тарифи"): двадцять мішків буд-мотлоху, непотрібний, старий холодильник, три вікна, двоє дверей з рамами, тумбочку. Будемо вважати, що Ви замовили комплексну послугу (машина з двома вантажниками). В середньому вага наповненого буд-сміттям мішка 25 кілограм 25 x 20 = 500 кг. Для перевезення 500 кг і мотлоху підійде автомобіль за тарифом "120" (ціна 360 гривень за 2 години). Це може бути мікроавтобус типу Мерседес Спринтер (середня база), або триметрова, стандартна "Газель". Припустимо, що на замовлення приїде "Газель".

ВИВЕЗЕННЯ БУДІВЕЛЬНОГО СМІТТЯ КИЇВ ГАЗЕЛЬ

Вивезення будівельного сміття Київ Газель
Ціна мінімального замовлення (дві години по місту) 450 гривень.
Будемо вважати, що водій буде їхати на
відому йому, найближчу, платне звалище-приймач
в селі Лісники (відстань від знака "Київ" - 8,1 км).
Кілометраж за межею столиці: 8,1 x 8 x 2 = 129.60
Кілометраж по місту: (14 - 10) x 8 = 32.00
Вартість оренди "Газелі" (3 м) буде: 450 + 32 + 129.60 = 611.60 гривень.
Після закінчення завантаження "Газелі", водій дивиться на годинник.
Якщо з моменту приїзду минуло близько однієї години, то
загальний час вивезення буде не більше двох годин. Значить
доплачувати за годину по тарифу "Газель - 150" немає необхідності.
Додамо ціну звалищного збору (в середньому від 150 гривень за "Газель")
611.60 + 150.00 (звалищний збір) = 761.60 гривень/2 години - вивезення будівельного сміття Київ Газель.

Тепер порахуємо вартість роботи вантажників.
180 гривень - ціна 2-х годин праці 1 вантажника, 2 вантажника 360.00
При спуску громіздких вантажів з поверху нараховується поповерхова оплата:
5/10 гривень одна позиція (залежить від габаритів та ваги).
Весь об'єм того, що спускається, в нашому випадку можна
уявити як кілька громіздких речей.
холодильник - 1 річ
вікна, двері, рами - 1 предмет
20 мішків - 4 громіздких речі
(1 + 1 + 4) x 3 поверхи (перший не рахується) x 2 робочих вантажника = 36 гривень.
360 + 36 = 396
Тепер складемо вартість праці вантажників і ціну оренди "Газелі":
761.60 + 396 = 1157.60.
Отже, ціна комплексної послуги вивезення будівельного сміття Газеллю в розглянутому
випадку буде 1157.60 гривень за дві години роботи.

ВИВЕЗЕННЯ СТАРОЇ МЕБЛІ КИЇВ

Прийшов час позбутися старих меблів і звільнити простір приміщення для чогось нового?
Замовивши комплексну послугу вивозу старих меблів, Ви, в перебігу години, позбудетеся від непотрібних предметів інтер'єру за невеликі гроші.
Компанія "Бусик24" здійснює такі послуги: перевезення меблів Київ, побутової, промислової техніки, обладнання сцени, квартирний, дачний, магазинний, офісний, студентський переїзд, доставка товарів по точках реалізації, евакуація мотоциклів, скутерів, мопедів, а так само пасажирські перевезення комфортабельними мікро-бусами (2 - 12 сидінь), автобусами (до 78 посадочних місць).

Детальніше ознайомитися з повною інформацією про розцінки на послуги, що надаються нашою компанією можна в розділі "Тарифи".
Вивезення будівельного сміття номери операторів

Успішною вантажоперевезення!